0

Obľúbené produkty:

0
  • Nemáte žiadne obľúbené produkty.

+421 948 049 158(Po-Pia, 8-16:00 hod.)
Menu

Filtrovanie

Cena

Schovat filtraci

Potrebujete poradiť s výberom?

Zavolajte nám

+421 948 049 158 (Po-Pia, 8-16:00 hod.)

Nožnicové rozťahovacie zábrany

Rozkladacie a skladacie nožnicové zábrany sú ideálnou voľbou, keď potrebujete rýchlo reagovať na vymedzenie priestoru a zároveň zachovať maximálny voľný priestor na prechod alebo prejazd.


Výsuvné zábrany majú široké využitie pri zabránení vstupu nepovolaných osôb do garáží, predajných skladov, nákupných centier, ako aj pri ochrane strojov a zariadení. Na rozdiel od iných typov zábran, pri skladacích zábranách ušetríte miesto pri samotnom skladovaní.

Zobraziť viacNožnicové zábrany môžete inštalovať voľne stojace alebo s jednou stranou pevne ukotvenou k tehlovej alebo oceľovej konštrukcii, napríklad k regálu. Výsuvné a skladacie nožnicové zábrany sú vyrobené z tenkostennej pásovej ocele.

Každý typ nožnicovej zábrany zaberá v zloženom stave približne 30 až 40 cm, zatiaľ čo v plne funkčnom roztiahnutom stave zaberajú 3 až 4 m.


Zábrana Standard 3000 je vysoká 1,6 m a štandardnú dĺžku 3000 možno predĺžiť pomocou jednotlivých predlžovacích dielov. Pre ľahšiu manipuláciu je možné zábranu dodať s kolieskami. Bariéru Standard 4000 je možné doplniť informačným rámom formátu A4. Zábrany sú štandardne v červeno-bielej farbe, ale je možné ich dodať aj v čiernej farbe.

Zobraziť menej
Zoradenie: Predvolené zoradenie Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu